Przywozimy do Płocka 3 złote i 1 srebrny medal z Mistrzostw Polski Seniorów, które odbyły się w Sianowie!
Dodane przez AG dnia 10 sierpień 2020
Znakomity wynik osiągnęli zawodnicy naszego Klubu, którzy podczas 41. Mistrzostw Polski Seniorów w Sianowie zdobyli 3 złote i 1 srebrny medal! Magdalena Koba wraz ze swoim partnerem do gry mieszanej (Krzysztof Walenda - MKS Garwolin) zwyciężyli w kategorii +45, oraz zajęła drugie miejsce grając w parze z Eweliną Brachą. Adam Kosz wraz z Moniką Bieńkowską wygrali miksta w kategorii +40. Jeszcze jeden złoty medal dołożyła Monika grając w parze z zawodniczką gospodarzy, Dorotą Grzejdak. Zawodnicy naszego Klubu zdominowali gry w swoich kategoriach o czym świadczą poszczególne wyniki w drodze do finałów, które można prześledzić pod poniższym linkiem...
Warto podreślić, że mimo pandemii i terminu wakacyjnego na Mistrzostwach Polski wystartowało bardzo dużo zawodników i zawodniczek (200). Jeszcze raz gratulujemy medali i czekamy z niecierpliwością na kolejne Mistrzostwa Polski, tym razem w kategorii Elita, Juniorów oraz Młodzieżowców.