Poniedziałek, 24 Styczeń 2022
Nawigacja
Strona główna
Klub informacje
Kalendarium
Nasze bannerki

Galeria zdjęć

Polski Związek Badmintona
Badminton World
Badminton Europe

Polacy za granicą

Lista newsów
Kontakt
Szukaj

Login
Sekcja badmintona
Treningi dla dzieci
Amatorzy
Sekcja brydża
Informacje
Badminton w Płocku
MKS MDK
UKS 70
Losowa Fotka
Nabór uzupełniający!
Klub Sportowy Masovia Płock ogłasza nabór uzupełniający do sekcji badmintona. Nabór skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych (I-VIII klasa).
Jednocześnie zachęcamy osoby dorosłe do spróbowania swoich sił na korcie badmintonowym i wzięcia udziału w zajęciach dla amatorów organizowanych przez KS Masovia Płock. W razie pytań, proszę dzwońcie...
W sprawie sekcji dla dzieci - 609457227
W sprawie sekcji dla dorosłych - 889141560

Pozdrawiamy i widzimy się na korcie :)

Images: ump.jpg
Złoto i srebro Laury Gronkiewicz w turnieju w niemieckim Bottrop!
Rewelacyjnie zakończyła rok 2019 zawodniczka KS Masovia Płock - Laura Gronkiewicz. W zawodach rozgrywanych w niemieckim Bottrop w dniach 28-29.12.19r. Laura zwyciężyła w grze mieszanej (z partnerem René Sieveneck) oraz zajęła drugie miejsce w grze podwójnej (z partnerką Hanna Siepmann). Zawody były rozgrywane tylko w grach podwójnych i mieszanych, gdzie wystartowało 250 zawodników i zawodniczek. Badmintonistka z Płocka zagrała świetne zawody co nie umknęło uwadze lokalnym mediom... (czytaj więcej)

Images: Laura2.jpgImages: Laura1.jpg
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo uśmiechu na twarzy, radości, szczęścia oraz wrażliwości. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku dla trenerów, działaczy, zawodników, rodziców, sympatyków i wszystkich zaangażowanych w badmintona w Płocku i na całym Świecie. ;) Oby w nowym roku było nas coraz więcej. :)

Społeczność KS Masovia Płock

Images: wesolych_swiat_duza.jpg

Drużyna KS Masovia Płock z brązowym medalem Klubowych Mistrzostw Polski!
KS Masovia Płock w składzie: Michał Gomoła, Maciej Gomoła, Laura Gronkiewicz zdobyła brązowy medal rozgrywanych w dniach 13-15.12.19r. w Białymstoku Klubowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Badmintonie! Jest to świetny rezultat na zakończenie pierwszej części sezonu, potwierdzający bardzo dobrą formę trenujących pod okiem Adama Załęskiego naszych zawodników... (czytaj więcej)Images: KMP2.JPGImages: KMP1.JPG
Za tydzień jedziemy powalczyć o medal Klubowych Mistrzostw Polski!
Z tymi drużynami zmierzymy się w walce o medale podczas Klubowych Mistrzostw Polski, które za tydzień odbędą się w Białymstoku. Forma rośnie, więc trzymajcie mocno kciuki! :)Images: 123losowanie.jpg


Debiut naszych młodych adeptów.
Dnia 22 listopada w hali ZST "70" odbyła się Płocko-Sierpecka Liga Badmintona. Są to zawody skierowane do dzieci w wieku szkolnym. Dużą grupę stanowiły dzieci trenujące na co dzień w KS Masovia Płock. Były to pierwsze zawody naszych młodych adeptów, więc chcielibyśmy wszystkich wymienić ;): Marysia Krzeszewska, Ania Majchrzak, Patrycja Michalska, Wojciech Kamiński, Oliwier Figiel, Aleksander Krynicki, Jarek Majchrzak, Maciej Sępiak, Jeremiasz Jagła... (czytaj więcej)
Images: PSLB.jpgImages: PSLB1.jpg
Dwa medale na Ogólnopolskim Turnieju Elity w Częstochowie!
Images: czewa.jpg

Images: Czewa.jpgKolejny sukces👏
Brawo Panowie. Dwa medale na Ogólnopolskim Turnieju Elity w Częstochowie z okazji Dnia Niepodległości. Maciek i Michał Gomoła brąz w grze podwójnej i srebro w pojedynczej Maćka. Gratulacje!!!! Trzymamy kciuki za następne występy!
40.Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów
news: Seniorzy.jpgSukcesem zawodników KS Masovia zakończyły się 40 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów rozgrywane w Częstochowie w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019. Przy rekordowej frekwencji 271 startujących nasi badmintoniści zdobyli trzy medale:
Adam Załęski/Adam Kosz - srebrny medal w grze podwójnej mężczyzn gr.30+
Adam Załęski/Beata Korkuś - brązowy medal w grze mieszanej w najmłodszej kategorii wiekowej
Magdalena Koba/Krzysztof Walenda - srebrny medal w grze mieszanej gr.45+

Mistrzostwa Polski były zarazem turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata, które odbędą się w dniach 4-11 sierpnia bieżącego roku w katowickim spodku. Nasz klub reprezentować będzie jedynie Magdalena Koba w grze mieszanej 45+ z Krzysztofem Walendą z MKS Garwolin. W zawodach nie może wystąpić Adam Załęski ze względu na wymóg wiekowy, trzeba mieć ukończone 35 lat. Żałujemy...alejednocześnie grtulujem!!!news: seniorzy..jpeg
Ogłoszenie naboru

news: lotka.jpgKlub Sportowy Masovia pragnie zaprosić wszystkich chętnych, dzieci, młodzież i dorosłych, do udziału w zajęciach sekcji badmintona. . Szczegóły  klub@ksmasovia.pl lub pod numerem telefonu 693173681


Images: ump.jpg
Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych
Złoto i dwa srebra! Taki dorobek medali zgarnęły zawodniczki KS Masovia Płock w zakończonym wczoraj ogólnopolskim turnieju juniorów młodszych, który odbył się w Solcu Kujawskim. Zawodniczki pokazały charakter i wolę walki, mimo dość dużego zmęczenia wynikającego z krótkich przerw między pojedynkami. Laura Gronkiewicz zdobyła złoto w grze mieszanej w parze z Mateuszem Rawiakiem (KS Hubertus Zalesie Górne), w parze ze swoją koleżanką klubową Olga Krzemińska zdobyły srebrny medal, natomiast w grze pojedynczej Laura w finale musiała uznać wyższość zawodniczki z Kędzierzyna Koźla, Dominiki Gajdy. Jest to kolejny dobry turniej w wykonaniu zawodniczek z Płocka, gdzie zdobyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych zawodach.
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców
news: MP.jpg
Mamy to!
Michał Gomoła z brązowym medalem Mistrzostw Polski Młodzieżowców w badmintonie, które w dniach 5-7 października odbyły się w Białymstoku. Zawodnik KS Masovia Płock w decydującym o medalu meczu pokonał jednego z faworytów do końcowego sukcesu, badmintonistę UKS Unia Bieruń, medalistę Mistrzostw Europy Juniorów - Roberta Cybulskiego. Mecz był bardzo wyrównany, stojący na wysokim poziomie. Ostatecznie Michał wygrał 11:21, 22:20, 22:20. W półfinale badmintonista z Płocka musiał uznać wyższość Mateusza Danielaka (KKS Ruch Piotrków Trybunalski), który ostatecznie wygrał całe Mistrzostwa. Minimalnie gorszy wynik uzyskał Maciej Gomoła, który po bardzo zaciętych i wyrownanych 3-setowych pojedynkach, nieznacznie uległ w ćwierćfinale w grze pojedynczej i podwójnej (w parze z bratem Michałem). Dziękujemy zawodnikom za walkę do samego końca, gratulujemy ciągłego postępu w grze i życzymy ciągłej motywacji do dalszej pracy i cierpliwości w dążeniu do celu.

Wspierają nas

Polecamy