MKS MDK
UKS 70
Losowa Fotka
5 x Chiny w All England

Najciekawiej zapowiadał się finał gry pojedynczej mężczyzn, gdzie spotkała się turniejowa "1", Lee Chong Wei (Malezja), z turniejową "2", Lin Dan (Chiny). Miał to być rewanż za Igrzyska Olimpijskie z Pekinu, gdzie w finale Chińczyk nie dał wtedy żadnych szans Malezyjczykowi. Po raz kolejny zwyciężył Lin Dan, a równą grę można była zaobserwować tylko w 1 secie, gdzie Chińczyk wygrał 21:19. Drugi set zdecydowanie należał do turniejowej "2" gdzie od stanu 14:12 punkty zdobywał już tylko Chińczyk.
O ile w finale gry mieszanej obecność He/Yu (3) nie było żadnym zaskoczeniem, o tyle gra w tym finale Koreańskich kwalifikantów Ko/Ha mogło już dziwić. I dość niespodziewanie 1 partię wygrali mało znani Koreańczycy, tak więc do ogromnej niespodzianki był tylko krok. W drugim secie równa walka trwała do stanu 10:10 i później nastąpił zwrot w tym meczu. Pewnie grająca Du na siatce + bardzo silne ataki He dały zwycięstwo tej parze w 2 secie 21:15. Trzecia odsłona należała już zdecydowanie dla Chińczyków i to oni świętowali
zwycięstwo w prestiżowym turnieju All England wygrywając w 3 partii 21:9.
W finale singla kobiet naprzeciw siebie stanęła turniejowa "1", Dunka Tine Rasmussen i młoda zawodniczka z Chin, Yihan Wang. Mecz w 2 pierwszych setach był bardzo wyrównany, gdzie pierwszą partię wygrała Chinka 21:19,
a drugą Dunka 23:21. Licznie zgromadzona publiczność liczyła również na równą grę w partii 3-ej. Niestety zmęczona 3-setowym półfinałowym pojedynkiem trwającym godzinę Dunka nie dała rady w trzeciej odsłonie i
ostatecznie przegrała 21:11.
W finale debla kobiet spotkały się dwie pary Chińskie, rozstawione z "7" Zhang/Zhao, z nieco mniej doświadczonymi Cheng/Zhao. Mecz przebiegał pod dyktando zawodniczek rozstawionych, i to one ostatecznie zwyciężyły 21:13, 21:15.
Finał debla mężczyzn był najkrótszym finałowym pojedynkiem. Doświadczeni Chińczycy, Fu/Cai nie dali żadnych szans młodszym Koreańczykom, Han/Hwang wygrywając 21:17, 21:15.
W turnieju startowali również Polacy. Debel Łogosz/Mateusiak po wyrównanym pojedynku przegrali z Koreańczykami Kwon/Yoo 22:20, 21:17. Natomiast mikst Mateusiak/Kostiuczyk po niespełna 6 minutach gry musiał opuścić kort, ponieważ drobnego urazu nabawiła się Kostiuczyk. W singlu mężczyzn startował Przemysław Wacha, ale tak jak w przypadku polskiego debla po wyrównanym pojedynku zszedł z kortu pokonany przez Japończyka Sho Sasakiego, 21:15, 22:20.